• ATLAS KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİ

    HER MEVSİM GÜVENLE KULLANABİLECEĞİNİZ ÜSTÜN KALİTE ÜRÜNLER SUNUYORUZ.

Otomatik tente sistemleri tavan kapatma ürünleri arasında en kullanışlı çözümnlerden biridir, hatta ilk sırada gelmektedir. Teknik detayları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Tavan kumaşı standart bir kumaş değildir, pvc polyster içerikli Black Out dediğimiz membran kumaş türüdür. Bu kumaş standartlarda krem ve beyaz renklerde üretilir. Ancak istenilen RAL kodlarına göre boyama imkanı vardır. Güneşin ultraviyole (UV) ışınlarına karşı dayanıklı, uzun yıllar deformasyona uğramaz. Su geçirmez, ayrıca su tahliye olukları sistemin içinde tasarlanmış olup, uygulamaya yansıtılmaktadır.

Oluşabilecek yangın durumunda tavan kumaşı alev yürütmez özelliği ile yangının yayılmasını önleyecektir. Bütün testlerden başarıyla geçmiştir. Standart renklerin dışında herhangi bir renk seçildiğinde elektrostatik boya uygulanır. Böylelikle boya zamanla atmaz, deformasyon göstermez. Yoğun hava şartlarına, yağmur, kar, fırtına gibi durumlara karşı dayanıklılık gösterecek şekilde tasarlanmaktadır.

Motor sistemi Alman BECKER veya İtalyan SOMFY olarak konulmaktadır. Uzman teknisyenler tarafından gerginlik ve elektromanyetik kapasite ayarları kontrol edilmektedir. Tüm vida ve bağlantı aparatları kesinlikle paslanmazdır. Ürünün standartlarında LED ışıklandırma mevcut olup, farklı renk seçenekleri opsiyoneldir. Ayrıca ışıkların kumanda ile kontrolünü sağlamak istemeniz dahilinde gereken teknik alt yapı sağlanabilmektedir.

Sistemde kullanılan tüm profiller alüminyum ekstrüzyon malzemedir. Normal şartlarda harici olarak herhangi bir kontrüksiyon veya destek aparatı kullanmaya gerek duyulmamaktadır. Ancak uygulanan tentenın yerine ve şartlarına göre gereken destek ekipmanları uygulanabilir. Sistem kış bahçeleri için oldukça idealdir.Herhangi başka bir iskelet sistemi gerektirmeden etrafına camlama uygulaması veya farklı kapatma seçenekleri monte edilebilir. Ürün istenildiğinde demonte olarak gönderime uygundur. Tüm sistem vidalı halde, kurulum şemaları içerisinden olarak Türkiye geneli ve uluslararası gönderime hazır hale getirilebilir.